18046.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Iványi Béla: Báró Sennyey László S. J. nagyszombati rector római utazásai (1687., 1693., 1696.) Szent István Akadémia 2. köt. 1. sz. Bp., 1929, Szent István Akadémia, 131+1 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel, sérült, részben hiányos gerinccel.