18018.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
18
Kertész Róbert (1901-1960): Feltámad a félhold I-II. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 1-160 p.,2+161-347+1 p.+32 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egészoldalas és szövegközti térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval, az I. kötetben az elülsÅ‘ szennylap és a cÃmlap kijár.