18026.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
10
Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.