18122.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
Nansen, Fridtjof: Utazás az úszó jégen I-II. Bp., 1932, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.