18001.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
15 000 HUF
Ortvay Tivadar, dr.: Pozsony város utcái és terei. A város története utca- és térnevekben. Eredeti kutatások alapján irta Pozsony, 1905. Wigand F. K. ny. 1t.+660p.+1 színes, kihajt. térk. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.