18024.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Szemere Bertalan: Utazás külföldön. II. köt.: Nagy Britannia s Irland, Németalföld, Belgium, Rajnavidék, Helvétzia. Budapest, 1840. M. kir. egyetemi ny. 1 szt + 325 l + 5 sztl. lev. lev. A címlapokon metszet-vignettával. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben