18040.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Williams Archibald: Újkori híres utazók. Angol eredetije után átdolgozta Mikes Lajos. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1912., Franklin, 4+323+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.