Books: Travelling, Local History Number of items: 149
2742695
18121
438
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Sami Awwad: A Szentföld színes képekben. Jeruzsálem, 1993, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2867627
18122
438
Other collectibles
Nansen, Fridtjof: Utazás az úszó jégen I-II. Bp., 1932, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.
1 400 HUF
2860711
18123
438
Other collectibles
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói laza, kissé kopott egészvászon kötés
1 200 HUF
2864225
18124
438
Other collectibles
Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
1 600 HUF
2864216
18125
438
Other collectibles
Mednyánszky Alajos 2 könyve: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). + Regék és mondák. Ford.: Soltész Gáspár. Bp.-Pozsony, 1981-1983, Európa-Tatran. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban,műanyag védőborítókkal, jó állapotban.
1 600 HUF
2864380
18126
438
Other collectibles
Szerencsés János - Dávid Ferenc: Sopron. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2868091
18127
438
Other collectibles
Korniss Péter - Nemeskürty István: Színek, fények, Magyarország. / Colors, Lights, Hungary. / Farben, Licht, Ungarn. H.n., 2006, ReGift Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, CD-melléklettel.
1 800 HUF
2804190
18128
438
Other collectibles
6 000 HUF
2804457
18129
438
Other collectibles
Borsodi Földrajzi Évkönyv V. Szerk.: Peja Győző, Frisnyák Sándor. Miskolc, 1964., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Borsod Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
3 600 HUF
2803795
18130
438
Other collectibles
1 800 HUF
2804246
18131
438
Other collectibles
2 400 HUF
2803958
18132
438
Other collectibles
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035