1930 Turisták Évkönyve III. 1930. Szerk.: Zubor István. Bp., 1930, (Athenaeum), 191 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, néhány ceruzás bejegyzéssel, térkép nélkül.
Bükk. Szerk.: Erdey Gyula, Hubay József és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes Helyi Kalauzok 11. Bp., 1932, Turistaság és Alpinizmus, 240 p. + 4 (térképek, közte 3 kihajtható térképpel) t. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, 2 térképen gyűrődéssel.
1943 Gyomlay László: Felvidéki hős magyar diákok. Felvidéki magyar diákok írásai az 1938. évi felszabadulás idejéből. Bp., 1943, MIÉME, 159+1 p. Kiadói papírkötés.
Emléklapok a Miskolczi Ipartestület huszéves fennállásának évfordulója és a kebelében alakult iparoskör helyiségeinek ünnepélyes felavatása alkalmára. Szerk.: Pfliegler J. Ferenc, Holczer Ferenc. Az egyik szerkesztő, Pfliegler József Ferenc (1840-1922) által homoródszentpáli Szentpályi/Szentpáli István (1861-1924) Miskolc polgármestere (1902-1912), országgyűlési képviselő részére DEDIKÁLT példány....
Lucfalva története 1235-1994. Összeáll.: Juhász Gyuláné. Lucfalva, 1994, GE & G Ügynökség, 18 p. Egészvászon-kötésben, helyenként összeragadó lapokkal.
Vigand Rezső, Kerekes Andor: Budapest utmutatója. Vezető a magyar székesfőváros területén és környékén. Mátyásföld, é.n., és kiadó nélkül. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár Térkép nékül
Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.
Molnár Lajos - M. Hajdú Margit: Nagytarcsa. (Története és néprajza). Pest Megyei Múzeumi Füzetek VII. Szentendre, 1974, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1000 példányban.