Magyarország 1992. Papp László (1947-) "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" bronz emlékérem érmés borítékban (2x), bélyeggel, első napi és alkalmi bélyegzéssel (42,5mm) T:UNC
Oroszország DN (1991) "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 30. évfordulója - Panthera Tigris (Tigris)" kétoldalas fém emlékérem érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű ismertetővel T:UNC,AU Russia ND (1991) "30th Anniversary of the World Wildlife Fund - Panthera Tigris" two-sided metal commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,AU
Sierra Leone DN (1991) "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 30. évfordulója - Pan Troglodytes (Közönséges csimpánz)" kétoldalas fém emlékérem érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:UNC,AU Sierral Leone ND (1991) "30th Anniversary of the World Wildlife Fund - Pan Troglodytes" two-sided metal commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation C:UNC,AU
Svájc 2002. "Svájc belép az ENSZ-be" jelzett Ag emékérem felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.999) T:PP patina Switzerland 2002. "Switzerland joins the United Nations Organization" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation, with German description (0.999) C:PP patina
29db (nyugat)német érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Rekorde - Der Philatelie" feliratú barna, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve, védőtokkal. Közte több aranyozott Márka érmével T:UNC 29pcs of (Western)German envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in brown "Rekorde - Der Philatelie" collector's album and ca...