Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 226
2695023
34617
438
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba
3 000 HUF
2826489
34618
438
Numismatics
DN "Október 23 Mozgalom Babéros Tisztikeresztje" festett, ezüstözött kitüntetés mellszalagon (45x45mm) T:1- patina
3 000 HUF
2833336
34619
438
Numismatics
2 000 HUF
2826330
34620
438
Numismatics
DN "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / A szabad Magyarországért" műgyantás kitüntetés mellszalagon T:1- patina, sérült kontraszem
4 000 HUF
2826490
34621
438
Numismatics
DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott bronz kitüntető jelvény (50x36mm) T:1-
3 000 HUF
2833920
34622
438
Numismatics
DN "Érdemes Véradó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2db) + Ukrajna DN "Dnyipropetrovszki Orvosi Intézet" Al jelvény T:1-
1 600 HUF
2828298
34623
438
Numismatics
2 000 HUF
2829771
34624
438
Numismatics
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. "Western Electric Sound System" jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2 USA 1929-1958. "Western Electric Sound System" hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
12 000 HUF
2866655
34625
438
Numismatics
Csehszlovákia ~1950. "A Csehszlovák-Szovjet Barátság Szövetsége / A Szovjetunióval a világbékéért" bronz lemezérem sérült szalagon (60mm) T:VF Czechoslovakia ~1950. "Svaz Československo-Sovětskeho Přátelství / Se Sovětským svazem za světový mír (Union of Czechoslovak-Soviet Friendship / With the Soviet Union for world peace)" bronze plate medallion with damaged ribbon C:VF
2 400 HUF
2864856
34626
438
Numismatics
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" ezüstözött, zománcozott bronz kitűző (30mm) T:AU patina, kopott ezüstözés Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" silver-plated, enamelled bronze badge (30mm) C:AU patina, worn silver plating
2 000 HUF
2835995
34627
438
Numismatics
2 000 HUF
2835993
34628
438
Numismatics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035