1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" ezüstözött hadifém kitüntetés hadiszalagon T:XF kopott ezüstözés, viseltes mellszalag Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" silver-plated war metal decoration on wartime ribbon C:XF worn silver plating and ribbon NMK.: 323
1917. A 11. győri Császári és királyi Tábori Vadászzászlóalj zománcozott sapkajelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." gyártói jelzéssel "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Cap badge of the 11th K.u.K. Feldjäger Battalion of Győr, enamelled, with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." maker's ma...
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- patina, ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF patina, edge error NMK: 306.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon C:XF patina
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF több kisebb ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF multiple, smaller edge errors NMK: 306.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.
1922. "Magyar Koronás Aranyérem" aranyozott bronz kitüntetés, függesztőkarika és mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1922. "Hungarian Gold Medal with the Holy Crown" gold-plated decoration without ribbon and ear C:AU,XF MNK 394.