32132.
438. Closed Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
40 000 HUF
DN "Magyar századok - nemzetünk dicső története" emlékérem sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, papír dísztokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) T:1- egyik kapszula fele hiányzik