31956.
438. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
~1980. "VIII. K. táj. futóverseny - I. csapata" részben aranyozott bronz emlékplakett gravírozva, eredeti dísztokban (58x58mm) T:XF kissé kopott aranyozás, karc