31814.
438. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korrózió