Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 291
2801812
31918
438
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
1 200 HUF
2867248
31919
438
Numismatics
1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott fém sport emlékplakett (106x91mm) T:XF karc
4 000 HUF
2722134
31920
438
Numismatics
1 400 HUF
2827976
31921
438
Numismatics
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
2 000 HUF
2660924
31922
438
300
Numismatics
2772215
31923
438
Numismatics
1964. "Vajdahunyadvár" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán "Magyar-román utánpótlás Budapest 1964" gravírozással. Valószínűleg az 1964 tavaszán megrendezett utánpótlás birkózó bajnokság csapatverseny-döntőjének emlékére (53mm) T:1-
1 800 HUF
2741648
31924
438
Numismatics
1 200 HUF
2831436
31925
438
2200
Numismatics
1965. "Universiade Budapest" aranyozott, zománcos jelvény (20x15mm) + "Universiade 1965 - Japanese Delegation" zománcozott jelvény (20x23mm) + 1989. "Universiade / Duisburg" kétoldalas vert bronz érem műanyag tasakban T:1,1- zománchiba
2 200 HUF
2805661
31926
438
4800
Numismatics
1965. "Universiade Budapest 1965" zománcos aranyozott bronz jelvény + 1980. "Moszkva 80 - Olimpia" műgyantás Al jelvény (32x19mm) + moszkvai olimpiai jelvény (27x14mm) + a moszkvai olimpia kabalaállatát ábrázoló textil falikép (395x290mm) T:1
4 800 HUF
2868656
31927
438
Numismatics
1969. "Kiváló Sport Munkáért - Magyar Autóklub Sport Bizottsága 1969" bronz emlékérem (60mm) T:AU
4 000 HUF
2863633
31928
438
Numismatics
1969. "Budapesti Bridzs Egyesület" bronz díjplakett zománcozott rátéttel, "Cs.B. 1969. II. o. 3." gravírozással, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (60x40mm) T:XF patina
3 000 HUF
2831318
31929
438
Numismatics
~1970-1975. "Túravezető - Magyar Természetbarát Szövetség" rátétes, ezüstözött, zománcos jelvény (36x42mm) + "VDSZTE (Vegyipari Dolgozók Szakszervezete Turista Egyesület)" zománcott tombak tagsági jelvény (20mm) T:1- kopott ezüstözés
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035