Németország DN "Torpedo" kerékpár vázra szerelhető zománcozott bronz jelvény (35x39mm) T:2-,3 zománchiba Germany ND "Torpedo" enamelled bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x39mm) C:VF,F enamel error
Olaszország 1962. "Milánó Önkormányzata - Kerékpáros Világbajnokság" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült tokban (42,5mm) T:UNC Italy 1962. "The Municipality of Milan - World Cycling Championships (Il Comune di Milano - Campionati del Mondo di Ciclismo)" two-sided, silvered bronze medallion in original but damaged case (42,5mm) C:UNC
Románia ~1930. "ONEF (Országos Testnevelési Hivatal) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Ép testben ép lélek)" fém jelvény, "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (25mm) T:AU Romania ~1930. "ONEF (National Office of Physical Education) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Healthy mind in a healthy body)" metal badge, with "Huguenin Locle" maker's mark (25mm) T:AU
Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC
Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF
Szovjetúnió 1967. "Európa Kupa Bruno Zauli" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:1- Soviet Union 1967. "European Cup Bruno Zauli" bronze two-sided commemorative medallion (50mm) C:AU
Szovjetúnió 1979. "Moszkva 1979" kétoldalas sport emlékérem fatokjában (50mm) T:1- Soviet Union 1979. "Moskva 1979" two-sided commemorative sport medallion in wood case (50mm) C:AU
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) T:1- patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) C:AU