Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 291
2860227
31810
438
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Kovács Dezső (1921-) 1977. "Magyar Testnevelési Főiskola" ezüstpatinázott bronz plakett (~170-179mm) T:XF
5 000 HUF
2762947
31811
438
Numismatics
1 400 HUF
2828234
31812
438
Numismatics
2 000 HUF
2763065
31813
438
Numismatics
1 600 HUF
2830491
31814
438
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korróz...
3 000 HUF
2741140
31815
438
Numismatics
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (...
20 000 HUF
2785823
31816
438
Numismatics
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.
2 000 HUF
2777726
31817
438
Numismatics
1 400 HUF
2778447
31818
438
Numismatics
2 000 HUF
2716949
31819
438
Numismatics
2 000 HUF
2763438
31820
438
Numismatics
7 000 HUF
2619750
31821
438
Numismatics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035