11151. 438. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
12 db metszet a Klasszikus Arany Bibliából, híres festőművészek (Veronese, Poussin, Rubens stb.) festményei után. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle részben sérült és foltos, 21x28 cm
Photo of the item taken by : ekb