40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
200 db viselettörténeti és történelmi metszet, 1900 körül. Litográfia, papÃr, jelzett a metszeten (Dess. et lith. par Fr. Hottenroth), intézményi bélyegzÅ‘vel, lap sarkaiban ceruzás jelzéssel, lap széle részben sérült és foltos, 24x16,5 cm.