Engravings

Number of items: 145

Divatkép a Der Bazar c. magazinból, Pl. XXVIII. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×20,5 cm
11152.

3 000 HUF
Raffaello (1483-1520) után, Louis François Mariage (1785-1828) metszése: Három grácia. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 33×45 cm
11153.

6 000 HUF
Rembrandt festménye után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: Pénzváltó, 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 16x23 cm
11154.

3 000 HUF
P. Verhaert: Borozgató, 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 20x24,5 cm
11155.

2 400 HUF
W. Krauskopf metszése, Anselm Feuerbach (1829-1880) után: Római hölgy (Die Römerin), 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró szakadással. 27x19,5 cm
11156.

2 400 HUF
H. Uhlrich metszése, Hugo Herkomer rajza után: Parti őr (The coastgaurdsman), 1880 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 33x24,5 cm
11157.

2 400 HUF
Carl Eduard Onken (1846-1934): Motiv aus Weissenkirchen a.d. Donau (Ausztria), 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Foltos. Lapszéli apró szakadással. 26x19,5 cm
11158.

2 400 HUF
Ernst Forberg (1844-1915), Andreas Achenbach (1815-1910) festménye után: Aus dem Gemälde Das Judenviertel in Amsterdam, 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Foltos. 28x36,5 cm
11159.

Ernst Forberg (1844-1915), Andreas Achenbach (1815-1910) festménye után: Aus dem Gemälde "Das Judenviertel in Amsterdam", 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Foltos. 28x36,5 cm

2 400 HUF
A budai királyi palota és a várkert épületei, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20x32 cm
11160.

6 500 HUF
17,57
19,12
1684 Novigrad/Nógrád várának metszete, In: Wagner, Johann Christoph: Delineatio Provinciarum Pannoniae et Imperii Turcici in Oriente. Augsburg, 1684., Jacob Koppmayer, színezett rézmetszet, papír, restaurált, kissé foltos,19x32 cm, lapméret: 30x38 cm
11161.

50 000 HUF
135,14
147,06
XVII. század második fele: Dahlberg, Erik Jönsson (1625-1703): Jönekiöping (Jönköping) svéd város metszete, In: Erik Jönsson Dahlberg: Suecia Antiqua et Hodierna, Dahlberg nagy formátumú, 3 kötetes művének az elkészítésében Mättheus Merian inspirálta, színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 21x41 cm
11162.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1850-1860 Térkép a tervezett sz-fehérvári ásatásokhoz, fametszet, papír, paszpartuban, 18x16 cm, paszpartu: 28x26 cm
11163.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF