11154. 438. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
Rembrandt festménye után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: Pénzváltó, 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 16x23 cm
Photo of the item taken by : ekb