2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
W. Krauskopf metszése, Anselm Feuerbach (1829-1880) után: Római hölgy (Die Römerin), 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró szakadással. 27x19,5 cm