11150. 438. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 Münchener Bilderbogen 35 db lapja, történelmi viseletekkel, divatokkal. Színes fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle helyenként kissé sérült. 42x34 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras