Raffaello (1483-1520) után, Louis François Mariage (1785-1828) metszése: Három grácia. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 33×45 cm
W. Krauskopf metszése, Anselm Feuerbach (1829-1880) után: Római hölgy (Die Römerin), 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró szakadással. 27x19,5 cm
H. Uhlrich metszése, Hugo Herkomer rajza után: Parti őr (The coastgaurdsman), 1880 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 33x24,5 cm
Carl Eduard Onken (1846-1934): Motiv aus Weissenkirchen a.d. Donau (Ausztria), 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Foltos. Lapszéli apró szakadással. 26x19,5 cm
Ernst Forberg (1844-1915), Andreas Achenbach (1815-1910) festménye után: Aus dem Gemälde "Das Judenviertel in Amsterdam", 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Foltos. 28x36,5 cm
1684 Novigrad/Nógrád várának metszete, In: Wagner, Johann Christoph: Delineatio Provinciarum Pannoniae et Imperii Turcici in Oriente. Augsburg, 1684., Jacob Koppmayer, színezett rézmetszet, papír, restaurált, kissé foltos,19x32 cm, lapméret: 30x38 cm
XVII. század második fele: Dahlberg, Erik Jönsson (1625-1703): Jönekiöping (Jönköping) svéd város metszete, In: Erik Jönsson Dahlberg: Suecia Antiqua et Hodierna, Dahlberg nagy formátumú, 3 kötetes művének az elkészítésében Mättheus Merian inspirálta, színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 21x41 cm