30 db metszet, XIX. sz. közepe-második fele, többségében életképek. Klf. technikák (acélmetszet, litográfia stb.), papír, többségében foltos, részben kissé sérült, klf., méretekben, mappában
cca 1900 Szász és román parasztasszony, színezett metszet, paszpartuban 6x12 cm, 5x10 cm / Saxon and Romanian peasant in folkwear, 2 colored engravings
1838 "Bey Weisskirchen im Banate", Fehértemplom látképe, In: Meyer's Universum, DCXXXIIII t. (Hildburghausen, 1838, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts.), acélmetszet, papír, hajtásnyommal,12x18 cm, lap: 18x24 cm
cca 1860-1870 Arrivée de LL. MM. l'Empereur et L'Impératrice d'Autriche á Pesth, Az osztrák császár és császárné érkezése Pestre, a háttérben vasúttal, rajta a régi Pesti Indóházzal/régi Nyugati Pályaudvarral, fametszet, papír, paszpartuban, 16x23 cm, paszpartu: 28x35 cm
1842 Lemaitre, Augustin Francois (1797-1870) 4 metszete: Théátre á Pesth; Chateau de Huniade; Paysans et Payesanes Hongrois; Archiduc Palatin, Magnats et Membres De Différents Ordres; acélmetszetek, papír, 10x16 cm és 10x14 cm
C. Bissol - D. Bonatti: Veduta di Parona (Parona látképe). Rézmetszet, papír, XIX. sz. közepe körül. Feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, törésnyomokkal, foltos, lapméret: 38x43 cm