10697.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Baráth jelzéssel: Havas utca. Olaj, karton, fa keretben. Kétoldalas mű, hátoldalán szoptató anya vázlattal, 17×25 cm.