10606.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
Jelzés nélkül: Eppstein vára a Taunusban (Hessen, Németország). Olaj, vászon, kartonon. 40x32 cm, dekoratív fakeretben. /