10964. 438. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Napfényes erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 26,5×40,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras