10600.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
Jelzés nélkül: Vízparton. Olaj, vászon. Javított. 80x98,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!