10604.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
46 000 HUF
M.I. v. M.J. jelzéssel, 1900 körül működött festő: Bibliai jelenet. Olaj, karton. Javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33×25,5 cm.