10601.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
Nyárády jelzéssel, működött 1920-40 körül: Rákoscsabai táj. Olaj, vászon. Hátoldalán töredékes Nemzeti Szalon kiállítási raglappal. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm