10838.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan (Obren M?) jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50x60 cm. / Windmill. Oil on canvas. Signed. Framed.