10596.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Olvashatatlan (Szmrecsányi?) jelzéssel, 1900-1910 körül: 3 db enteriőrterv bútorokkal, szőnyegekkel, festményekkel, csillárokkal. Akvarell, papír, sérült, részben javított, feltekerve, 33x50,5 cm.