10842.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Németalföldi táj. Olaj, vászon. 34x50 cm. Dekoratív fakeretben.