10848.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Növénycsendélet, akvarell, papír, fa keretben, 20,5×15,5 cm