10851.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Sérült! Sérült fakeretben. 65x79 cm