10617.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Radnóti Lukách J jelzéssel: Csendélet, 1940. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x70 cm.