150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Balla Béla (1882 - 1965): Nagybánya környéki táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben. Keret hátoldalán töredékes raglapokkal. 72x93,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!