10089. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Csáky Lajos (1950-): Őszi séta. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott. Sérült fakeretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : pk