40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Farkas Lajos (1919-1998): Domboldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1983-ban a szombathelyi Derkovits-teremben rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 50x80 cm