1 000 HUF
Füzesi Lajos (1931-2005): Műtermi erotikus karikatúra (cím nélkül). Gouache, golyóstoll, ceruza, kollázs, papír, jelezve jobbra középen. Füzesi Lajos autográf ajánlási soraival 1972-ből. Lapszéli törésnyommal, 30x21 cm. Hátoldalára ragasztva: Kallus László (1924-1998): Portré (festő vagy grafikus karikatúrája). Tus, papír. Jelzett. 10x7 cm