46 000 HUF
Gráber Margit (1896-1993): Tájkép kazlakkal, 1916. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent. Hátoldalán feliratozott. Kissé sérült. 29,5×38 cm. Feltehetően a Kecskeméti művésztelepen készült, ahol Gráber Iványi-Grünwald Béla tanítványaként dolgozott.