10165. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Gyulai Líviusz (1937-2021): Piramisok, 1990. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III./XXV. számozással, 30x45 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pk