28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Hajósy Mónika (1953-): Hegyi patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm