12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36,5×51 cm