10276. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
95 000 HUF
0 HUF
K. Spányi Béla (1852-1914): Gólyák. Olaj, vászon 70x100 cm Jelezve jobbra lent: K. Spányi B. Dekoratív, sérült, korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
Photo of the item taken by : pk