10266. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Alakok magyar népviseletben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, minimális foltokkal, üvegezett fakeretben. 15×14,5 cm
Photo of the item taken by : pk