15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Virágok. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, bal alsó sarkában kissé deformált, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, fakeretben, keretből kimozdult, 19×8,5 cm