10233. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Kövesdy Géza (1887-1950): Hófoltok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán 1927-ben rendezett Nemzeti Szalon kissé sérült raglapjával. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 40×30 cm
Photo of the item taken by : pk